25. januára 2016

O nás

Názov našej spoločnosti vychádza z latinského slova označujúceho pôvodne otroka v starovekom Ríme, ktorý dostal slobodu a aj keď mohol byť nízkeho pôvodu, týmto oslobodením dostal aj právo hlasovať, čo bola najvyššia forma slobody v starovekých dejinách. Libertus ako „slobodný“ alebo aj „oslobodený otrok“ je tu preto, aby oslobodil aj vás…

Žijeme totiž v dobe a spoločnosti, ktorá je vývojom a postupom času čoraz modernejšia, sofistikovanejšia, ale aj komplikovanejšia. 

Prináša nám obrovské možnosti a veci donedávna nepredstaviteľné, ale zároveň si vyžaduje zložitejšie postupy a administráciu. Chápeme, že napríklad založenie podnikania alebo predaj vašej nehnuteľnosti je zložitý proces a preto sme tu, aby sme vás oslobodili od zbytočných starostí, nadmernej administratívnej záťaže a zároveň šetrili váš drahocenný čas a peniaze.

Naša spoločnosť na základe získaných dlhoročných obchodných, administratívnych a prevádzkovo – technických skúseností vedenia vám v tomto vie kvalifikovane a odborne pomôcť, zbaviť vás ťažko riešiteľných úloh, zjednodušiť začiatok i ďalšie podnikanie a zároveň ušetriť!

Ponúkame individuálny, profesionálny a diskrétny prístup, čoho výsledkom bude vaša spokojnosť, fungujúci biznis, predaná alebo dobre spravovaná nehnuteľnosť či firma.

Naša kvalifikácia: