Založenie sro je s nami jednoduché!

Prečo si komplikovať život v začatí podnikania, keď je spôsob, ako sa tomu vyhnúť? Ak sa totiž obrátite na nás s požiadavkou na založenie sro, zistíte, že je to jednoduché a vy namiesto pracného a časovo náročného obiehania právnikov, notárov a úradov strávite krátky čas s nami a o ostatné sa už postaráme za vás. Na krátkom stretnutí nám poviete vaše požiadavky, my Vám poradíme, vyplníme jednoduchý formulár, na základe ktorého pripravíme všetky dokumenty, ktoré podpíšete a ostatné už vyriešime my. A okrem toho ušetríme pre vás náklady na založenie sro, pretože cena za založenie začína už od 399 € vrátane poplatkov! Celé založenie trvá bežne len 7 až 10 dní.

 

A prečo vám radíme hlavne založenie sro? Pretože inštitút daňovej licencie je novelou zákona o dani z príjmov účinnou od 1.1.2018 zrušený, takže budete platiť dane, len ak sa vám bude dariť v podnikaní, nie aj v prípade straty, ako to bolo doteraz.

Takže ešte raz jednoduchý postup:

  1. Kontaktujete nás telefonicky, mailom, formulárom alebo osobne
  2. Preberieme spolu vaše požiadavky a poradíme ak treba
  3. Odovzdáte nám potrebné podklady
  4. Pripravíme dokumenty pre založenie vašej firmy
  5. Podpíšete príslušné dokumenty, nevyhnutné u notára alebo na matrike
  6. Doručíte nám všetky dokumenty
  7. Založíme vašu firmu zapísaním do obchodného registra, zaregistrujeme na daňovom úrade, soc. poisťovni
  8. Odovzdáme vám všetky dokumenty o založení firmy

Viac informácií vám ochotne poskytneme u nás osobne v kancelárii v OC JUH Topoľčany, alebo telefonicky na 0907/663 554 alebo mailom na info@libertus.sk